RSS
środa, 02 czerwca 2010
Co Perfect World pokaże na E3?

Jeśli nie kojarzycie jeszcze develoepra Perfect World to nie martwcie sie, nie jesteście sami. To firma wydająca głównie gry MMO, w portfolio mają m.in. Torchlight, Jade Dynasty czy Perfect World International. Na E3 pokażą trzy nowe produkcję, z których co najmniej jedna jest zdecydowanie warta uwagi...

Nowy trailer Spider-Man: Shattered Dimensions

Tym razem trailer przedstawia przeciwników, ktorych przyjdzie nam spotkać w grze.

Tagi: spider-man
11:07, derisoris
Link Dodaj komentarz »
Promocja od Sony - 10 gier gratis do PSP Go

Jeśli macie w planach zakup PSP Go, ta promocja może was baardzo zainteresować. W rozwinięciu informacja prasowa.

wtorek, 01 czerwca 2010
Beta Test Drive Unlimited 2

Jeśli chcecie wziąść udział w beta testach nowego TDU pod tym adresem znajdziecie stosowną aplikację do wypełnienia.

Testy mają trwać aż do premiery gry, która jest planowana na 21 wrzesień. TDU2 jest określany przez twórców jako MOOR, czyli Massively Open Online Racing. Mając w pamięci świetną część pierwszą stwierdzam, że może być ciekawie

Twórca Alpha Protocol: "To od początku była porażka"

W odpowiedzi na niezbyt przychylną recenzję Alpha Protocol na Joystiq, jeden z pracowników studia Obsydian przyznał, że gra od początku była gówniana.

Devil May Cry 5 w produkcji

W najnowszym numerze PSM3 pojawiła się informacja o kolejnej części Devil May Cry. Gra już się tworzy a rzeźbi ją studio Ninja Theory (Heavenly Sword, Enslaved). DMC5 ma się ukazać jeszcze na obecnej generacji konsol, jednak nie widnieje w planach wydawniczych Capcom na najbliższe dwa lata.

Plotka: Epic Mickey czeka lifting?

Epic Mickey, tytuł ekskluzywny dla Wii, swego czasu oszołomił wszystkich swoimi concept artami. Gra zapowiadała się fantastycznie do czasu, aż światło dzienne ujrzały faktyczne screeny z gry. Możliwe, że twórcy posłuchali niezadowolonych głosów graczy.

Co Bethesda pokaże na E3?

Już wiadomo co na największych targach elektronicznej rozrywki pokaże Bethesda. Nie ma niespodzianek, są solidne pozycje.

Rockstar odpuszcza sobie E3

Rockstar ogłosiło, iż w tym roku nie pojawi się na targach E3. Swoje najnowsze produkcje zaprezentują na własnej imprezie, która odbędzie się "w nadchodzących tygodniach".

Możliwości edytora do StarCraft II

Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości co do ogromu możliwości, które oferuje edytor do StarCraft II rzućcie okiem na projekt AC130k. Mało RTS-owa mapa, ale hej, ile zabawy z nią...

 

17:18, derisoris
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2